Yeni Tesettür

Tesettür Keten Uzun Pardesü Modelleri 2014

Tesettür giyimin vazgeçilmez parçası olan pardesüler, kalın kumaşlarla kışlık amaçlarla üretilen kıyafet türleridir. Bu sebeple bahar aylarında, havanın soğuk olmadığı zamanlarda kullanılması amacıyla, daha ince bir kumaş türü olan ketenden üretilen pardesüler, bayanların rahat etmelerini sağlamak amacıyla, tesettür kıyafetleri üreten firmalar tarafından koleksiyonlarına dahil ediliyorlar.

İş amaçlı ve rahatlık amaçlı olarak bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilen keten pardesüler, sportif ve modern bir görünümün sergilenmesini de sağlıyorlar. Çeşitli çizgilere sahip ve son dönemin trend renklerine sahip keten pardesüler, bu aralar yoğun olarak tercih ediliyorlar.

Keten pardesüler renk ve model çeşitliliğini bir arada sunabilen, klasik ve modern çizgilere sahip pardesüler olarak, birçok farklı parçayla birlikte kombinlenebiliyor ve üst boyutta şıklık elde edilmesini sağlıyorlar. Bu avantajları sebebiyle keten pardesüler bayanlarımız arasında her geçen gün çok daha fazla tercih edilen kıyafetler arasında yer alıyorlar.

47095_yesilli-yazlik-keten-pardusu-modelleri

Aker-2012-Yaz-Pardesü-ve-Kap-Modelleri1

 

Keten-Pardesü-Modelleri-ve-Fiyatları

Kayra-Giyim-2011-Koleksiyonu-13-470x303

Keten-Pardesü-Modelleri-301x398

meleklerklubu-net-07-01-2013-23-41-31-97

Tesettür Keten Uzun Pardesü Modelleri 2014 Hakkında Yapılan Yorumlar

Son Yorumlar